Locator Кропивницький Конференц залКонференц зал Кропивницький

Конференц зал у Кропивницькому

4
 • PRO

  Готель "Дворцовый"

  вулиця Олефиренка, тел. 0 (52) 227-48... показати
  вулиця Олефиренка, 16, тел. +380(52)227-48-96 детальніше
  Готель "Палацовий" розташований в затишному куточку Кропивницького - районі Ковалівки, поблизу Палацу Миколи I, навпроти Центрального Ковалевського парку. До слугам гостей 8 елегантних номерів класу..
 • PRO

  Готель "Турист"

  Кропивницький, вулиця Ушакова, тел. 0 (50) 487-37... показати
  Кропивницький, вулиця Ушакова, 1а, тел. +380(50)487-37-05 детальніше
  Готель «Турист» розташована в центральній частині, на найвищій точці міста. Готель пропонує розміщення в номерах різної категорії: одномісних, двомісних, підвищеного комфорту, напівлюкс і люкс. Всі...
 • PRO

  Готель "LanHouse"

  Кропивницький, вулиця Ушакова, тел. 0 (95) 100-14... показати
  Кропивницький, вулиця Ушакова, 1а, тел. +380(95)100-14-63 детальніше
  Готель "LanHouse" розташована в г.Кропівніцкій, в будівлі готелю "Турист" на 9 поверсі. Для проживання гостей облаштовано номера категорій "стандарт", "напівлюкс" і номер хостельного типу. Номери...
 • PRO

  Готель "Зірка"

  вулиця Гагаріна, тел. 0 (95) 105-83... показати
  вулиця Гагаріна, 1а, тел. +380(95)105-83-88 детальніше
  Готель "Зірка" розташований в 600 м від центру Кропивницького. Номерний фонд складається з 30 одномісних, двомісних номерів категорії стандарт, покращений, напівлюкс, люкс. У всіх номерах є...

Коротко про конференц зал у Кропивницькому (Кіровоградська)

На цій сторінці зібрані конференц зал, розташовані у Кропивницькому (Кіровоградська). Locator відомо про чотири конференц зал поряд з цим місцем серед яких Готель "Дворцовый", Готель "Турист", Готель "LanHouse" та інші , які розташовані на вул. Олефиренка, вул. Ушакова і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці конференц зал.

 • Скільки Конференц зал у Кропивницькому?

  За даним Locator у Кропивницькому ведуть діяльність 4 Конференц зал.

 • Які Конференц зал найкращі у Кропивницькому?

  Locator радить відвідати насступні Конференц зал у Кропивницькому: Готель "Дворцовый", Готель "Турист", Готель "LanHouse".

 • Де знаходиться найближчі від мене Конференц зал у Кропивницькому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Конференц зал, перейдіть на сторінку Конференц зал у Кропивницькому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Конференц зал у Кропивницькому?

  Ціни на послуги Конференц зал залежать від конкретної послуги і Конференц зал. Locator.ua дає можливість всім Конференц зал вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Конференц зал.

 • Послугами яких Конференц зал у Кропивницькому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Конференц зал, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Готель "Дворцовый", Готель "Турист", Готель "LanHouse".

 • Як зв'язатись з цими Конференц зал?

  Контакти для зв'язку з цими Конференц зал ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Конференц зал у Кропивницькому

Конференц зал за районами Кропивницького: