Locator Кропивницький НДІНДІ Кропивницький

НДІ у Кропивницькому

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Кировоградский научно-исследовательский и проектный институт землеустройства

  Кропивницький, вулиця Академіка Корольова, тел. 0 (52) 236-53... показати
  Кропивницький, вулиця Академіка Корольова, 26, тел. +380(52)236-53-63 детальніше
  НДІ Кировоградский научно-исследовательский и проектный институт землеустройства знаходиться у Кропивницькому, вулиця Академіка Корольова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00

Коротко про нді у Кропивницькому (Кіровоградська)

На цій сторінці зібрані нді, розташовані у Кропивницькому (Кіровоградська). Locator відомо про одна нді поряд з цим місцем серед яких Кировоградский научно-исследовательский и проектный институт землеустройства , який розташований на вул. Академіка Корольова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нді.

 • Скільки НДІ у Кропивницькому?

  За даним Locator у Кропивницькому ведуть діяльність 1 НДІ.

 • Які НДІ найкращі у Кропивницькому?

  Locator радить відвідати насступні НДІ у Кропивницькому: Кировоградский научно-исследовательский и проектный институт землеустройства.

 • Де знаходиться найближчі від мене НДІ у Кропивницькому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас НДІ, перейдіть на сторінку НДІ у Кропивницькому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги НДІ у Кропивницькому?

  Ціни на послуги НДІ залежать від конкретної послуги і НДІ. Locator.ua дає можливість всім НДІ вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного НДІ.

 • Послугами яких НДІ у Кропивницькому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до НДІ, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кировоградский научно-исследовательский и проектный институт землеустройства.

 • Як зв'язатись з цими НДІ?

  Контакти для зв'язку з цими НДІ ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

НДІ у Кропивницькому

НДІ за районами Кропивницького: