Коли настає холодна погода, то кожна жінка замислюється про покупку теплого верхнього одягу, що буде гармонійно виглядати з іншими елементами їхнього гардеробу. Існує безліч варіантів верхнього одягу, але особливою популярністю та попитом користуються жіночі пальта.

Це досить універсальна річ, яка добре зігріває в холоди, а також добре поєднується з багатьма речами: светри, брюки, спідниці, джинси тощо – все це прекрасно підійде під пальто. Єдиний нюанс вибору – це різноманітність фасонів, так як вибрати одне з них не так-то просто. 

Жіночі пальта та популярні матеріали 

Жіночі пальта молочні виготовляються здебільшого з таких тканин як:

  • Шерсть альпаки, природно, вважається однією з найкращих у своїй категорії. Вона дешевше, ніж верблюжа або мериносова шерсть, але м’якше, приємніше на дотик і гіпоалергенна, ніж звичайна овеча або козяча. Натуральна вовна альпаки має більше десятка відтінків, тому у виробників одягу є можливість зшити гарне пальто на будь-який смак, без використання забарвлених тканин.
  • Мохер – це матеріал, виготовлений з козячої та овечої вовни. Він не такий м’який, як шерсть альпаки, але має яскраво виражений блиск. Крім того, волокна прекрасно підходять для фарбування. Тому полотно, виготовлене з цієї сировини, представлено в найрізноманітніших рішеннях. Крім естетичних переваг, ця тканина наділена відмінними споживчими якостями. Вона зберігає тепло в прохолодну погоду, але не заважає шкірі нормально дихати, добре вбирає вологу і ефективно випаровується в навколишнє середовище.
  • Жаккард – це еліта швейних матеріалів, вона дорога. Тканина відрізняється рельєфом і чітким малюнком. Його виготовляють шляхом переплетення шовку, бавовни та інших натуральних волокон, часто з додаванням синтетичних ниток. Міцна, зносостійка тканина, яка не боїться перепадів температур і розтягувань. Вистачить всього одного погляду на жакардове пальто, щоб зрозуміти, наскільки хороший смак його власниці.

Як підібрати правильний розмір жіночого пальто?

Як тільки з’являється можливість приміряти речі, це потрібно обов’язково зробити. Ви можете визначити, чи підходить вам розмір за критеріями, наприклад:

  1. Речі не сидять ідеально. Верхній одяг не повинен щільно прилягати до тіла, навіть якщо це пальто, яке має облягати силует. Також варто враховувати, що в прохолодну пору року светри надягають під пальто, а між пальто і кофтою має бути вільний простір. Занадто обтягуючі речі не тільки виглядають дивно, але і зігрівають погано.
  2. Рукава повинні бути відповідної довжини. Оптимальним показником вважається рукав до середини долоні, але не коротше підстави великого пальця. В цьому випадку згинання руки не вкорочує рукав і не відкриває зап’ясті.
  3. Ширина спинки не обмежена. Цей показник можна легко підтвердити на практиці, піднісши руку до лінії грудей і піднісши її до очей. Якщо тканина на спині здається занадто натягнутою, значить, розмір не підходить. Також варто уникати зворотного сценарію – занадто вільне пальто буде утворювати складки і хвилі.
  4. Плечі мають бути «на місці». У різних фасонах плечові шви можуть бути в різних місцях, тому не орієнтуйтеся по ним. Показником того, що пальто занадто велике, є, відверто кажучи, звисають плечі. В цьому випадку весь образ матиме худий і невдалий вигляд. Якщо рукава пом’яті і відстовбурчуються зверху, значить, річ виразно мала.
  5. Вільний комір. Взимку і в міжсезоння шарфи, палантини і шалі використовуються для захисту найчутливіших зон. Якщо комір занадто тугий, ви не зможете затягнути аксесуар.
  6. Не варто вибирати пальто меншого розміру, сподіваючись отримати візуально красиву фігуру, тому що ефект буде оборотним. Окрім того, виріб не можна вибирати більшого розміру – замість стильного і модного розміру – воно може виглядати недоречно.