Влітку під час відпочинку на дачі чи в селі не у всіх є можливість поплавати у природній водоймі. А тому багато хто приймає правильне рішення купить каркасный бассейн який стане гарною альтернативою повноцінній гідротехнічні споруді.

Такі вироби мають суттєву відмінність від надувних варіантів, забезпечуючи при цьому практичність та зручність у користуванні. Вибрати подібний формат не дуже складно, проте у процесі пошуку потрібної моделі варто врахувати деякі її особливості та загальні параметри.

У чому переваги каркасних басейнів?

Цей вид штучних водойм характеризується великою місткістю. В них без особливих проблем можуть розміститися від 4 і більше осіб. Найчастіше такі моделі купуються для купання дітей. Окремі моделі мають у довжину до 10 метрів та біля 2-3 метрів у глибину і можуть використовуватись для повноцінного плавання дорослих.

Конструкційно каркасні басейни передбачають наявність металевої основи, яка виготовляється зі стальних труб, що мають великий перетин. Вода для купання наливається в чашу, для виробництва якої використовується ПВХ плівка в декілька шарів. Під час збирання спочатку складається та міцно фіксується каркас, на якому кріпиться чаша. Загалом такий басейн може служити протягом 15 років, витримуючи тиск до 50 тонн води. Придбати подібні моделі варто в силу таких причин:

  • зручне транспортування та монтаж на місці;
  • здатність добре протистояти механічному впливу;
  • можливість використовувати як повноцінну водойму – в них легко вміщуються матраци надувні для відпочинку;
  • стійкість до погодних умов та ультрафіолету;
  • доступна вартість, яка варіюється в залежності від основних характеристик.

Окрім того, багато хто цінує саме такий формат за мобільність. Певні види басейнів можна переносити з місця на місце. Також деякі модифікації допускають комплектацію додатковими елементами – фільтрами, нагрівачами води, сходинками тощо.

Різновиди каркасних басейнів

Intex-Best – інтернет-магазин продукції Intex і BestWay, пропонує великий вибір гідротехнічних виробів, які можна встановлювати на різних ділянках. Вони передбачають наземне встановлення, хоча в окремих випадках користувачі мають можливість вирити спеціальний котлован для монтажу. Класифікація таких виробів має на увазі декілька базових напрямків:

  • з точки хору установки – стаціонарні (без можливості подальшого перенесення і демонтажу), стрижневі (швидкі за монтажем та мають незначну глибину), секційні (використовують спеціальну фурнітуру, можуть декілька разів на сезон збиратися і розбиратися);
  • періодичність експлуатації – сезонні (встановлюються лише на літо, мають легкий каркас), всесезонні (добре переносять морози, на зиму не розбираються);
  • комплектація – в залежності від модифікації, каркасні басейни можуть доповнюватися тентом від забруднень, покривалом на воду, настилом під чашу, сходинками та поручнями;
  • за габаритами – у загальному цей сегмент продукції пропонується від  3 до 10 метрів довжиною та від 1 до 5 метрів шириною при глибині в 0,5-3 метри.

Також вирізняються каркасні басейни і конфігурацією. Найбільш популярними у користувачів вважаються круглі моделі. Вони гарно вписуються до будь-якого екстер’єру майданчика. У прямокутному вигляді зазвичай пропонуються стаціонарні моделі. Саме вони забезпечують можливість для гарних фізичних навантажень. Овальні варіації рекомендовані при необхідності економії простору. Вони займатимуть менше місця, гарантуючи достойні експлуатаційні характеристики. 

Ознайомитися з пропозиціями Intex-Best та оформити заявку на купівлю басейна з доставкою можна безпосередньо на сайті магазину.